KOMŠIJE UBICE IZ ČAČKA U STRAHU POSLE ZLOČINA: "Ne idemo napolje, hvata nas jeza od kuće u kojoj su zaklani"
10. 04. 2022. u 22:49
OD stravičnog zločina u Čačku u naselju Atenica kada je Ilija G. (21) zaklao majku Svetlanu (49), oca Milana (57) i dedu Sretena (87), prošla su dva dana, a meštani ovog mesta su i dalje u velikom šoku, povukli su se u kuće i, prema rečima prve komšinice, nikome nije jasna jedna stvar.
Povezane vesti
SAMO JEDAN IZNEO ODBRANU: Trojici Čačana osumnjičenih za ubistvo Nenada Kustudića određen pritvor
VIŠE javno tužilaštvo u Čačku donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv Milana M. (46), Vladimira T. (44) i Filipa P. (41), zbog sumnje da su 15. marta, na podmukao i svirep način, iz bezobzirne osvete, ubili Nenada Kustudića (58) iz Čačka, tako što su mu tupim predmetima, po glavi i telu naneli više povreda kojima je odmah podlegao.
19. 03. 2026. u 19:13
DO SMRTI UDARAN ČEKIĆEM U GLAVU: Detalji brutalnog ubistva u Čačku, snimci sa sigurnosnih kamera otkrili zločinca?
ČAČANIN Nešo Kustudić (58) brutalno je ubijen u svom stanu u naselju Avenija lipa.
16. 03. 2026. u 19:11
Najnovije iz rubrike
Ima mrtvih u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod LJubića: Sudarili se automobil i motocikl
DANAS oko podneva, došlo je do stravične saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo motociklista (28).
19. 04. 2026. u 19:23
Preminuo škaljarac ranjen u Barseloni: Krsto Vujić koji je izrešetan u kafiću pred ženom i bebom, podlegao povredama
KRSTO Vujić, koji je prema evidenciji bezbednosnih službi jedan od vođa hercegnovskog ogranka škaljarskog klana, preminuo je nekoliko dana nakon što je izvršen napad na njega, saznaje nezvanično portal Dan od više izvora.
19. 04. 2026. u 15:53
U teškoj saobraćajnoj nesreći poginuo motociklista: Tragedija na putu između Kragujevca i Kraljeva
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći koja se danas oko 12 sati dogodila na putu Kragujevac-Kraljevo, kod Ravnog Gaja, poginuo je motociklista.
19. 04. 2026. u 14:53
Tuga u Kraljevu: Iznenada preminuo učenik trećeg razreda Šumarske škole
KRALjEVAČKA Šumarska škola zavijena je u crno nakon vesti o smrti svog učenika trećeg razreda, Marka Radakovića.
19. 04. 2026. u 11:06
Žena skočila sa 13. sprata Hotela Srbija: Evo šta je policija zatekla u njenoj sobi - Horor u Beogradu
SINOĆ, oko 23 časa, žena (43) je skočila sa 13. sprata Hotela Srbija u Beogradu.
19. 04. 2026. u 08:26
Komentari (0)