POKUŠAJ UBISTVA KOD JAGODINE: Izbo nožem muškarca nakon svađe oko kupovine automobila
ĆUPRIJSKA policija uhapsila je A. S. (48) iz tog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela ubistvo u pokušaju i nasilničko ponašanje.

Foto: B. G.
On se sumnjiči da je juče, nakon kraće svađe oko kupovine vozila, oštrim predmetom ubo u leđa i butinu četrdesetosmogodišnjeg muškarca iz Jagodine, kao i da je fizički napao četrdesetdvogodišnjaka iz okoline Ćuprije, saopštila je Policijska uprava u Jagodini.
Prvi je zadobio teške telesne povrede opasne po život i zbrinut je u Opštoj bolnici u Ćupriji, dok je četrdesetdvogodišnjak lakše povređen.
Preporučujemo

ČETIRI GODINE ZA UBISTVO UNUKA IZ NEHATA: Epilog porodične tragedije u Plavu
12. 04. 2022. u 22:04

UHAPŠEN NAPADAČ SA PALILULE: Muškarcu (44) zadao više uboda nožem
05. 04. 2022. u 09:12

BEGUNAC IZ ZATVORA UHVAĆEN POSLE 40 GODINA: Odala ga jedna informacija (FOTO)
MUŠKARAC koji je pobegao iz zatvora u Portoriku pre skoro 40 godina uhapšen je u Floridi, saopštila je policija okruga Li.
09. 03. 2025. u 16:04

VUČIĆ OTKRIO VEZE USAID-A I CRTE: Organizacija "Da smradovi odu" dobijala 190.000 evra, biće još mnogo iznenađenja narednih dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Kovinu završne radove na gradskom kupalištu ''Šljunkara'' i tom prilikom otkrio da je organizacija USAID plaćala 190 hiljada evra preko CRTE organizaciji koja se zove "Da smradovi odu".
09. 03. 2025. u 11:56 >> 13:15

UMRLA PEVAČICINA MAJKA: Ko je bila Hafa Karić i otkud joj arapsko ime, retko u Srbiji?
JAVNOST je iznenadila vest da je preminula jedna od omiljenih dama porodice Karić, Hafa Karić.
09. 03. 2025. u 17:51
Komentari (0)