STRPALI GA U KOLA, PA UBADALI NOŽEM: Saslušan mladić koji je napadnut u Zemunu
BEOGRAĐANIN R. D. (20) napadnut je, pretučen i izboden nožem sinoć pola sata posle ponoći u Zemunu. On je policiji rekao da ne zna ko je nasrnuo na njega i da su napadači bili maskirani. Nije želeo da priča o mogućem motivu napada.

D.N.
Na saslušanju je kazao da mu je bila pripremljena "sačekuša" u blizini stana gde živi. Vraćao se noću kući pešice i na početku ulice u kojoj stanuje presrela su ga dvojica muškaraca.
Preporučujemo

(MAPA) ŽESTOKE BORBE KOD POKROVSKA: Puca ukrajinska odbrana, front je postao "pakao"
NA FRONTU kod Pokrovska ponovo se vode žestoke borbe. To područje postalo je epicentar ruskih napada, a ukrajinski mediji i vojska opisuju situaciju kao izuzetno teška.
14. 05. 2025. u 08:43

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)