NOVO NASILJE U PORODICI: Dobrica (70) uputio brutalne pretnje smrću supruzi - 2006. ubio ljubavnicu
DOBRICI P. (70) iz Smedereva određen je pritvor zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici prema supruzi M. P. (68). Naime, uputio joj je brutalne pretnje smrću.
Foto MUP
Dobrica je odranije poznat policiji, jer je 2006. godine svoju ljubavnicu ubio čekićem. Kako su ranije mediji prenosili, ljubavnica Ljiljana Dimitrijević (48) iz smederevskog sela Lipe ubijena je u aprilu 2006. u svojoj kući.
Ljiljana je stradala od udaraca čekićem u glavu, dok je Dobrica P., zbog teških povreda od uboda nožem u stomak, tada operisan u smederevskoj bolnici. Sumnjalo se da je Ljiljana nožem nasrnula na Dobricu i ubola ga dva puta u stomak. Posle toga, on je uzvratio čekićem i sa više udaraca u glavu usmrtio svoju ljubavnicu. Ljiljana je od povreda izdahnula na licu mesta. Posle tragedije rodbina ubijene žene ispričala je medijima da kobne večeri nisu ništa ni videli ni čuli.
Kako su tada komšije govorile za medije, Ljiljana se više puta udavala, a u poslednje vreme je bila u vezi sa Dobricom.
- Sve je to zamršeno, i trebalo bi mnogo da pišete da bi se objasnilo šta je bilo među njima - rekao je Ljiljanin rođak nakon zločina i potvrdio da su Ljiljana i Dobrica bili u ljubavnoj vezi.
- Bili su u vezi godinu dana. Često sam Dobricu viđala kod nje. Ne znam da li su se svađali. To veče baš ništa nisam čula, iako je moja kuća odmah pored njene - ispričala je tada novinarima prva komšinica.
(Kurir)
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)