PRETI JOJ DUGA ROBIJA: Danas saslušanje žene koja je bila zadužena za čuvanje pasa koji su usmrtili Vladana Radosavljevića
VIOLETA M. (50) koja je privedena juče zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršila krivično delo teško delo protiv opšte sigurnosti nakon što su psi koje je čuvala, odnosno, hranila izašli na ulicu i rastrgli Vladana Radosavljevića nasmrt na Kosmaju biće saslušana danas.
Foto: D. Milovanović
Njoj preti od 1 do 8 godina zatvora.
Kako se sumnja, ona juče nije obezbedila kavez u kojem su bili psi koji su izašli iz jednog dvorišta, a potom napali i izujedali Vladana Radosavljevića (62) koji je od zadobijenih povreda preminuo.
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedena nadležnom tužilaštvu.
Podsetimo, Više javno tužilaštvo u Beogradu dalo je nalog Osnovnom javnom tužilaštvu u Mladenovcu da odredi zadržavanje do 48 sati Violeti M. zbog sumnje da je izvršila krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti.
Violeta M. je bila zadužena da u Velikoj Ivanči, u dvorištu kuće M.S. koji boravi u inostranstvu, hrani tri psa. Pomenuti psi su, kako se sumnja, 3. januara napali Vladana Radosavljevića (62) i izujedali ga.
(Telegraf)
Preporučujemo
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (2)