TUŽILAC NAREDIO OBDUKCIJU TELA BEBE PRONAĐENE U ZAMRZIVAČU: Policija traga za majkom

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

20. 01. 2023. u 07:20

BEOGRADSKA policija sinoć je od Z. M. (62) dobila poziv u koji ni sami nisu mogli da poveruju, a to je da je u zamrzivaču nađeno telo bebe.

ТУЖИЛАЦ НАРЕДИО ОБДУКЦИЈУ ТЕЛА БЕБЕ ПРОНАЂЕНЕ У ЗАМРЗИВАЧУ: Полиција трага за мајком

Foto: N. Skenderija

O tome su obavestili policiju i zamenika Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.

Kako saznaje "Telegraf.rs", telo novorođenčeta bilo je spakovano u plastičnu kesu i nalazilo se na dnu zamrzivača.

Policija je saslušala Z. M. koji je tvrdio da se sa svoje četvoro dece tek doselio i da je samo hteo da očisti stari zamrzivač. O tome kako je telo novorođenčeta tu završilo nije mogao da kaže.

Kako "Telegraf.rs" saznaje, policija utvrđuje ko je majka bebe kao i ko ju je "spakovao".

Tužilac je naredio da se obavi obdukcija koja će utvrditi njenu starost, ali i način na koji je beba nastradala. Na telu novorođenčeta nisu bili vidlji znaci nasilne smrti, ali nije moglo ni da se proceni koliko se dugo nalazi u zamrzivaču.

Istraga je u toku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub