PRVE SLIKE SA MESTA TEŠKE NESREĆE: U sudaru kod sombora poginula jedna osoba (FOTO)
24. 01. 2023. u 23:03
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila na putu Sombor-Svetozar Miletić, poginula je jedna osoba.
Povezane vesti
STRAVIČNA NESREĆA U NOVOM PAZARU: Policija, Hitna i vatrogasci na licu mesta
NA zaobilaznici u Novom Pazaru večeras oko 19 časova dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva putnička vozila, "škoda oktavija" i "audi 80".
16. 01. 2026. u 21:33
IMA MRTVIH U TEŠKOJ NESREĆI KOD KRAGUJEVCA: Sve hitne službe na licu mesta
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se jutros nešto pre 7 časova u Lužnicama kod Kragujevca. U udesu je jedna osoba poginula.
31. 12. 2025. u 09:25
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD SOMBORA: Saobraćaj obustavljen, puno policijskih patrola
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se večeras na putu Stapar-Sombor.
30. 12. 2025. u 19:45
Najnovije iz rubrike
GLAVNI SVEDOCI POKUŠAJA UBISTVA NEĆE DA SVEDOČE: Suđenje za "porodični" zločin u Zaklopači
OTAC i brat Vladana Dimitrijevića, koji je optužen za pokušaj teškog ubistva oca 29. aprila prošle godine u njihovoj kući u Zaklopači, odbili su da svedoče danas na suđenju u Višem sudu u Beogradu. Oni kao najbliži srodnici okrivljenog prema Zakonu imaju pravo da ne svedoče.
07. 04. 2026. u 15:35
PRITVOR ZBOG POVREDA OPASNIH PO ŽIVOT : Drvenom motkom, nalik oklagiji, oštećenom zadao više udaraca i teško ga povredio
Pripadnici policije u Leskovcu uhapsili su P.S.(24) iz okoline ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda, a sud mu je, na predlog tužilaštva, odredio pritvor od 30 dana.
07. 04. 2026. u 15:30
OGLASILO SE MINISTARSTVO GRAĐEVINARSTVA: Kod Brankovog mosta poginuo kineski državljanin, izražavamo saučešće
MINISTARSTVO građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture izdalo je saopštenje a povodom smrti kineskog državljanina na gradilištu kod Brankovog mosta.
07. 04. 2026. u 15:26
NASTRADAO KINESKI DRŽAVLJANIN: Pao kran na gradilištu kod Brankovog mosta
NA NOVOM gradilištu kod Brankovog mosta obrušio se kran koji je na sebi nosio metalnu konstrukciju.
07. 04. 2026. u 14:17
UKRADENIM KOLIMA BEŽAO OD POLICIJE I PUCAO NA NJIH: Uhapšen M.B. (47) osumnjičen za više krivičnih dela
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. B. (47) iz okoline ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela teško ubistvo u pokušaju, napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, razbojništvo i neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila.
07. 04. 2026. u 12:07
Komentari (0)