"ZOVI BRZO HITNU, IZBOLI SU ME MARKO I MILICA" Potresna ispovest komšinice kod koje je muškarac iz Paraćina tražio spas od ćerke i sina
"ZOVI brzo Hitnu, ja ću da umrem. Izboli su me Marko i Milica", reči su koje je Dragici Jovanović, meštanki Trešnjevice uputio njen komšija P. M. kojeg su sinoć oko 22 sata napali sin i ćerka.
Foto: Novosti
Prema njenim rečima, P. M. joj je kucao na vrata, nakon čega je ona izašla da mu pomogne, piše "Blic".
- Uplašila sam se, sva sam drhtela. Zvala sam policiju i rekla im da hitno dođu i da odmah dođe i Hitna pomoć, da je čovek sav krvav i da će iskrvariti - objašnjava Dragica.
Foto Z. Rašić
Kako dalje navodi, policija i Hitna su stigli za oko pola sata, a do tada, povređeni muškarac nije mogao u ruci ni da drži čašu vode.
- On je seo, a ja mu dajem čašu vode i on govori: "Jao ja ne mogu, meni su ruke polomili." - govori Dragica.
Foto: Privatna arhiva
Ona navodi da nije smela da ga pomera, već su ga pokrili sa nekoliko ćebića dok pomoć nije stigla.
Podsetimo, drama se odigrala sinoć oko 22 časa u selu Trešnjevica kod Paraćina. Mladić P. M. (23) osumnjičen je i da je pre napada na oca usmrtio svoju maćehu M. M.
BONUS VIDEO:
STRADALA MAJKA, SIN TEŠKO POVREĐEN: Tragedija u Mokrinu, čoveku u opekotinama 50 odsto kože
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
UBIO MAĆEHU JER JE BILA SA NjEGOVIM OCEM: Telo nesrećne žene pronađeno u lokvi krvi
06. 02. 2023. u 11:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (3)