PREMINUO VUK (20): Posle 15 dana borbe za život izdahnuo mladić koji je pretučen na Novom Beogradu
Vuk Vučković (20), koji je brutalno pretučen ispred jednog ugostiteljskog objekta na Novom Beogradu, preminuo je posle dvonedeljne borbe lekara da mu spasu život.
Foto: D. Balšić
On je teške povrede zadobio 29. januara tokom proslave jednog rođendana. Policija je ubrzo uhapsila Predraga R. (20), zbog sumnje da je više puta udario nogama u glavu Vučkovića i naneo mu teške telesne povrede opasne po život.
Na saslušanju kod tužioca osumnjičeni je izjavio da nije nameravao da povredi mladića, da ga ne poznaje i da bi mu "dao krv samo da mu bude dobro". Nažalost, Vuk nije izdržao, jer su povrede bile smrtonosne.
"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59
(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47
VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (1)