UŽAS KOD BEČEJA: Maloletnik ubio ženu, udarao je čekićem i ubadao
21. 02. 2023. u 08:14
U SELU kod Bečeja juče u poslepodnevnim časovima došlo je do ubistva.
Najnovije iz rubrike
UHAPŠEN OTAC MALOLETNIKA KOJI JE PUCAO NA BABU I DEDU NA ZVEZDARI: Evo za šta se tereti
PO nalogu dežurnog javnog tužioca Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, Z.J., otac maloletnika za kog se sumnja da je iz vatrenog oružja pucao u svoju babu i dedu, a zatim u sebe, zadržan je u trajanju od 48 sati zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo "zapuštanje i zlostavljanje maloletnog lica".
09. 01. 2026. u 20:11
VATRA U STANU U POTKROVLJU: Požar u stambenoj zgradi u Novom Sadu (VIDEO)
U JEDNOM od stanova u potkrovlju stambene zgrade u Ulici Jovana Cvijića 10 u Novom Sadu, večeras je izbio požar.
09. 01. 2026. u 19:57
DA NE UTIČU NA SVEDOKE Osumnjičenom za ubistvo mladića u Tovariševu i osumnjičenom za pomoć učiniocu posle krivičnog delaodređen pritvor
SUDIJA za prethdni postupak Višeg suda u Novom Sadu, danas je odredio pritvor N.M 30) iz Obrovca, osumnjičenom da je u noći između 6. i 7. januara u Rovriševu, u jednom lokalu, osamnestogodišnjem Nenadu Gojiću, nožem nano smetonosne povrede.
09. 01. 2026. u 19:18
ARSENAL ŠVERCUJU IZ DVA PRAVCA: Naoružanje nađeno u Zemunu u garaži fitnes trenera najverovatnije stiglo iz BiH i sa Kosmeta
ARSENAL naoružanja i eksploziva nađen u garaži fitnes trenera Aleksandra A. (42) u Zemunu, do Beograda je stigao iz Bosne i Hercegovine, ali i iz južne srpske pokrajine Kosova i Metohije, preko Crne Gore. Upućeni u dešavanja na crnom tržištu navode da je cena automata na crnom tržištu pala na 200 do 300 evra po komadu, ali da "skače" vrednost pištolja sa izbrušenim brojevima, koji sada "košta" više od hiljadu evra!
09. 01. 2026. u 19:00
VOZAČU RADNE MAŠINE PRODUŽEN PRITVOR: Istraga o saobraćajnoj nesreći na putu Ruma-Irig
OSNOVNO javno tužilaštvo U Rumi, vodi krivični postupak protiv N.V. (49) iz Borče, vozača radne mašine sa valjkom zbog saobraćajne nesreće kojase dogodila 27. novembra 2025. godine ujutro na putu Ruma-Irig, u kojoj je pet osoba poginulo, a dve povređene. On se sumnjiči za teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja, i produžen mu je pritvor.
09. 01. 2026. u 17:48
SUPER 95
21.02.2023. 08:33
Tako je to kada još uvek se držimo NEOLIBERALNIH zakona i Povelje o pravima deteta koje su pisali osuđeni PEDOFILI !!! Šta očekivati dalje ...kažu višestruki povratnik u izvršenju krivičnig dela maloletnik 16 god.,a sa 18 će mu suditi ,do tada ko živ ko mrtav!!!
BPSovac
21.02.2023. 08:46
Sela u opština Bečej su nezaštićena! Dok je ovog rukovodstva u bečejskoj policiji neće nam biti bolje.
Miloš
21.02.2023. 08:53
Bečejci su miroljubivi ljudi ali kad polude beži od njih koliko te noge nose. Postoji verovanje da su se ispod Bečeja ukrstile podzemne reke i da su zbog toga meštani blago rečeno nestabilni.