PIJANA ŽENA ZARILA MUŽU NOŽ U GRUDI: Prvo pili, pa se posvađali - a onda pokušala da ga ubije
ŽENA F. Đ. (44) uhapšena je u utorak u Beogradu pod sumnjom da je nožem pokušala da ubije vanbračnog partnera B. R. (36), a u trenutku zločina bila je pod dejstvom alkohola.

D.N.
Prema informacija, nakon hapšenja u krvi je imala oko 1,30 promila.
Njoj je po nalogu zamenika Višeg javnog tužilaštva u Beogradu određeno policijsko zadržavanje do 48 sati, a danas će biti saslušana.
F. Đ. i B. R. prvo su zajedno pili, pa su se posvađali. Žena se zatim, najverovatnije, dohvatila kuhinjskog noža i njime u grudi ubola partnera. Mirno je sačekala policiju koja ju je odmah podvrgnula alko-testiranju.
Njih dvoje su živeli u kontejneru nedaleko od igrališta na Paliluli.
Žitelji ih dobro znaju po svakodnevnoj svađi.
Povređeni je nakon ukazane lekarske pomoći pušten na kućno lečenje.
BONUS VIDEO:
"AUDI" JE BACIO NEKOLIKO METARA: Saobraćajna nesreća u centru Čačka, teško povređena žena

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)