MLAĐI SIN ODVEŽEN NA OBDUKCIJU, A STARIJI U POLICIJU: Nakon tragedije u Mladenovcu priveden i otac
U SELU Međulužje kod Mladenovca, gde je A.L. (14) iz očeve lovačke puške, u igri i najverovatnije iz nehata, ubio rođenog brata N.L. (12), posle više od četiri sata, završen je policijski uviđaj.

Foto N. Skenderija
Forenzičari su uzeli sve materijalne dokaze,a policija je obavila razgovor sa ukućanima, kao i nekim komšijama, kako bi se došlo do što više detalja vezano za ovu veliku porodičnu tragediju.
Nakon toga, iz dvorišta porodice Lazić, pogrebnim vozilom je izvezeno telo N.L. i poslato na obdukciju.
Stariji dečak, koji je upucao brata je priveden i on bi, s obzirom da ima punih 14 godina, mogao krivično da odgovara za ono što je uradio.
Takođe, kako nezvanično saznajemo, priveden je i otac dečaka, koji inače kobnu lovačku pušku ima u legalnom posedu,ali je kako se sumnja, najverovatnije nije čuvao na zakonom propisan način.
BONUS VIDEO: RASKOMADAO JE I DRŽAO U KISELINI - U ovoj zgradi je ubijena Noa
Preporučujemo

"DETE MOJE, ŠTA URADI BRATU?" Lelek iz porodične kuće zbog tragedije kod Mladenovca
06. 07. 2023. u 17:41

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)