UŽAS U KRUŠEVCU Nakon svađe ubo nožem u stomak mladića (19), u sve se umešao i brat žrtve: I on je izboden

Новости онлајн

17. 12. 2023. u 15:38

U KRUŠEVCU, u Ulici Majke Jugovića, ispred jednog kafića , došlo je do pokušaja teškog ubistva, tako sto je osumnjičeni B.N. (20) iz Kruševca, nakon kraće svađe sa M. A. (19) takođe iz Kruševca izvadio je nož i M.A. naneo jedan ubod u predelu stomaka.

УЖАС У КРУШЕВЦУ Након свађе убо ножем у стомак младића (19), у све се умешао и брат жртве: И он је избоден

Foto: Novosti

U tom trenutku se u sukob umešao M. D., rođeni brat mladića na kojeg je nasrnuo osumnjičeni.

Osumnjičeni je takođe nožem i njemu zadao jedan ubod u predelu grudi i jedan u predelu stomaka, nanevši mu pritom teške telesne povrede opasne po život.

BONUS VIDEO: TEŠKO RANIO LjUBAVNICU, UBIO ŽENU, PA SEBE - Snimci sa mesta jezivog zločina u Kruševcu

(Republika)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

DRAMA! Košarkaši Partizana zarobljeni u Dubaiju