NOVI DETALJI TUČE U KRUŠEVCU: Poznato u kakvom je stanju mladić koji je uboden nožem
U SAMOM centru Kruševca, u ulici Majke Jugovića, danas je došlo do tuče u kojoj je jedan mladić posle svađe uboden nožem u stomak.

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Povređeni mladić je prebačen na Hirurško odeljenje Opšte Bolnice Kruševac, odmah je operisan i za sada je njegovo zdravstveno stanje stabilno.
U ovom sukobu povređen je i brat nesrećnog momka, koji mu je pružio pomoć, ali je prošao sa lakšim ozledama, piše Kurir.
BONUS VIDEO: "POLICIJA, RUKE NA LEĐA": Pogledajte veliku akciju hapšenja osumnjičenih za dojave o bombama

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"BRATE, MORAM!" Šta je Bora pred smrt uradio za Željka
POSLE vesti o smrti frontmena grupe "Riblja Čorba", koja je potresla region u septembru prošle godine, mnoge slavne ličnosti oglasile su se kako bi podelile svoje uspomene na Boru Đorđevića.
25. 06. 2025. u 08:29
Komentari (0)