MLADIĆ PRETUČEN ČEKIĆEM NA VOŽDOVCU: U bolnicu došao sa polomljenom lobanjom, nasilnik uhapšen
NA VOJNOMEDICINSKU akademiju sinoć je primljen mladić (28) koji je rekao da je na Voždovcu pretučen čekićem.

Foto: D. Pozderović
Njemu su lekari konstatovali teške telesne povrede glave. Od udarca mu je, nezvanično, polomljena lobanja.
Kako se saznaje, policija je brzo uhapsila nasilnika.
O slučaju je obavešteno Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: DVE ŽENE UPUCANE ZA DVA SATA: Načelnica Hitne o prizoru koji su zatekli na mestu zločina u Kruševcu
Preporučujemo

SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA BEŽANIJSKOJ KOSI: Oboren motociklista, prevezen u Urgentni centar
29. 02. 2024. u 08:59

PREMIJERKA O VLASTI U BEOGRADU: Pritisak je veliki da se formira - vodićemo razgovore i dalje
28. 02. 2024. u 11:10 >> 11:15

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

BILI KAO BRAĆA TRIDESET GODINA: Dejo pocepao sliku s njim - nekadašnji reprezentativac otkrio razloge svađe
LEGENDARNI fudbaler Dejan Savićević pre nekoliko godina pocepao je fotografiju sa nekadašnjim saigračem i velikim prijateljem Brankom Brnovićem.
11. 05. 2025. u 10:29
Komentari (0)