SRBIN IZBO MUŠKARCA NA PROSLAVI ROĐENJA DETETA: Užas u Makedoniji
OSNOVNO državno tužilaštvo Đevđelija pokrenulo je postupak protiv državljanina Republike Srbije, koji je osumnjičen da je 31. marta u ranim jutarnjim satima počinio teško nasilje nad jednom osobom u ugostiteljskom objektu na benzinskoj pumpi u Josifovu.

Foto: Profimedia/Ilustracija
Naime, oštećeni muškarac je sa svojim prijateljima u ugostiteljskom objektu slavio rođenje deteta, a osumnjičeni je sedeo za drugim stolom s još jednom osobom, navodi se u saopštenju Tužiteljstva, piše Telma.
Njih dvojica su bila u alkoholisanom stanju i počeli da razbijaju po lokalu, udaraju televizor i prete vlasniku objekta kad ih je zamolio da napuste lokal, jer su postali agresivni.
Izbačeni iz lokala
Srpski državljanin i njegov prijatelj besni jer su ih izbacili iz lokala, otišli su iz zgrade ka svom kamionu, a zatim se osumnjičeni vratio do ulaza lokala na kom je stajala žrtva i telefonirala.
Bez ikakvog razloga i povoda srpski državljanin je napao muškarca i ubo ga nožem u levu stranu grudnog koša, nanevši mu ubodnu ranu. Osumnjičeni je odmah pobegao, trčeći prema kamionu, ali su ga zaustavili gosti iz restorana, piše u saopštenju tužilaštva.
Zbog opasnosti od bega, državni tužilac je podneo predlog za određivanje mere pritvora osumnjičenom stranom državljaninu.
(Blic)

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)