OSTALA SAMO SLIKA: Jeziv prizor iz kuće nakon pogibije majke i ćerke kod Sremske Mitrovice (VIDEO)
NAKON stravičnog požara koji se dogodio u selu Martinci kod Sremske Mitrovice, pronađena su tela majke i ćerke.
Foto: S. Kostić
Do stravičnog požara koji se dogodio u selu Martinci nadomak Sremske Mitrovice došlo je nakon eksplozije plinske boce.
Kuća u kojoj su pronađena tela majke i ćerke potpuno je izgorela. Na izgorelom krevetu ostala je samo crno-bela fotografija kao svedok ovog stravičnog događaja.
Podsetimo, Tanja (1953) i Elena (1978) doselile su se iz Rusije pre sedam godina i u sremskom selu kupile kuću.
Kako je prvi komšija nesrećne porodice izjavio za "Novosti", probudila ih je snažna detonacija.
- U 10 do 3 ujutru probudila nas je snažna detonacija, jedna pa druga posle minut. Izašli smo napolje, plamen iz kuće je izlazio. Zvao sam vatrogasce, oni su došli brzo, ali nije im bilo spasa. Žao nam je, nismo ništa mogli pomoći - rekao je komšija.
BONUS VIDEO: MAJKA I ĆERKA POGINULE NAKON EKSPLOZIJE - Tragedija kod Sremske Mitrovice
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)