MUK U KUĆI UBIJENOG POLICAJCA: Majku tužna vest sačekala u Švajcarskoj - otac teško podneo saznanje da je izgubio sina

В. Митрић

18. 07. 2024. u 10:39

NIKOLA Krsmanović (34), pripadnik Granične policije, ubijen je u Loznici kada je na njega pucao Albanac Artan Hajziri (33).

МУК У КУЋИ УБИЈЕНОГ ПОЛИЦАЈЦА: Мајку тужна вест сачекала у Швајцарској - отац тешко поднео сазнање да је изгубио сина

Foto: V. M.

Majku Ljilju vest o smrti sina zatekla je u Švajcarskoj, gde joj živi ćerka.

U selu kažu da ima obećanje naše ambasade da će da se potrude da i majka i sestra stignu što pre u Srbiju da dostojno isprate Nikolu.

Otac Milenko je od Hitne pomoći jutros oko pet časova saznao za tragediju. Tužni otac je pod snažnim sedativima.

Podsetimo, policajca Nikolu Krsmanovića ubio je Albanac Artan Hajziri, prilikom kontrole vozila na kontrolnom punktu u Lipničkom Šoru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)