NIKOLIN KOVČEG NOSILE KOLEGE Suze, jecaji, bol: Scene koje slamaju srce - Počelo opelo ubijenom policajcu (FOTO/VIDEO)

20. 07. 2024. u 13:39

POLICAJAC Nikola Krsmanović (34), koga je u noći između srede i četvrtka ubio Faton Hajrizi, danas će biti sahranjen na seoskom groblju u Jarebicama, mestu kraj Loznice odakle je bio rodom.

НИКОЛИН КОВЧЕГ НОСИЛЕ КОЛЕГЕ Сузе, јецаји, бол: Сцене које сламају срце - Почело опело убијеном полицајцу (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: D. Milovanović/D. Matović

U Loznici je danas proglašen dan žalosti, a u 19 časova biće održana komemoracija u Vukovom domu kulture.

U crkvi je počelo opelo za nastradalog Nikolu, a kolege su nosile kovečg sa njegovim telom. 

Pored mnogobrojne porodice i prijatelja, prisutan je veliki broj građana koji su došli da se oproste od našeg heroja.

Sahrana prisustvuje i ministar Ivica Dačić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

OSVOJITE AUTOMOBIL I MNOGE DRUGE VREDNE NAGRADE!