NA PUTU PRIŠTINA –KOSOVO POLJE: Zaplenjen kokain vredan skolo pola miliona evra
Tzv. kosovska policija, odnosno Uprava za istragu trgovine narkoticima saopštila je juče da je na magistralnom putu Kosovo Polje – Priština zaplenjen kokain vredan skoro pola miliona evra.
foto d.z.
- Tokom akcije Kosovske policije zaustavljen je automobil kosovskih registarskih oznaka, kojim je upravljao osumnjičeni Z.J. U prtljagu je pronađeno 10 kilograma i 224 grama sumnjive opojne supstance tipa kokain, tržišne vrednosni 450.000 evra - ističe se u saopštenju tzv kosovske policije i dodaje da je po nalogu tužioca izvršen i pretres kuće koja se nalazi u opštini Gračanica.
Inače, tokom akcije zaplenjeni su i automobil lokalnih registarskih oznaka,više od hiljadu evra, dva mobilna telefona i 17 grafičkih kartica za proizvodnju kriptovaluta.
Osumnjičenom je, uz konsultacije sa tužiocem, određeno zadržavanje do 48 sati i pokrenut je postupak za krivično delo neovlašćena kupovina, držanje, stavljanje u promet i promet opojnih droga.
Preporučujemo
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)