BIĆE PODNETE KRIVIČNE PROJAVE: Prokupačka policija isključila iz saobraćaja dvojicu vozača
PRIPADNICI policije u Prokuplju isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
foto d.z.
Naime, kako se navodi u policijskom saopštenju, policija u Žitorađi je zaustavila četrdesetpetogodišnjeg vozača "pasata" koji je upravljao vozilom sa 1,57 promila alkohola u organizmu.
Takođe, patrola u Prokuplju isključila je iz saobraćaja pedesetjednogodišnjeg vozača „sitroena“ koji je vozio sa 1,38 promila alkohola u organizmu, kao i tridesetsedmogodišnjeg vozača „lančije“ pod dejstvom kanabisa.
Vozačima je određeno zadržavanje i protov njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Preporučujemo
IZBODEN MLADIĆ U BEOGRADU: Hitno prebačen u bolnicu, lekari mu se bore za život
20. 12. 2025. u 07:39
KOLA HITNE SE ZAKUCALA U "MARICU", IMA POVREĐENIH: Težak udes na putu za bolnicu (FOTO)
19. 12. 2025. u 21:58
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
OVO NIKAKO NE RADITE DRUGOG DANA SVETOG NIKOLE: Običaji koje mnogi vernici ne znaju
SVETI Nikola ili Nikoljdan je slava koju slavi veliki broj vernika u Srbiji. Često možemo čuti da je to dan kada ili slavite ili idete na slavu, pa ne čudi što se za ovaj dan vezuju brojni običaji.
20. 12. 2025. u 08:41
VIDITE SNIMAK - ŠUTIRAJU GA: Vujadin Savić napadnut u Beogradu - usred tržnog centra (VIDEO)
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde navodno je napadnut u jednom tržnom centru u Beogradu.
18. 12. 2025. u 22:08
Komentari (0)