PRVI SNIMAK SA MESTA ZLOČINA U NOVOM SADU: Jezivo - Sin odsekao majci glavu (VIDEO)
U NOVOSADSKOM naselju Telep, danas nešto pre 12 sati dogodio se stravičan zločin, kada je, kako se sumnja, sin usmrtio majku, a zatim joj odsekao glavu.

FOTO: Lj.P.
Prema prvim, nezvaničnim saznanjima, policija kada je došla na mesto zločina, zatekla je muškarca starosti 47 godina, sa krvavim rukama i krvavom odećom.
U kući je zatečeno i telo žene starosti od 77 godina. Osumnjičeni sin je uhapšen na licu mesta, a u kući još traje uviđaj.
Kako nezvanično saznajemo zločin je otkriven jer je ćerka pokojne preko telefona alarmirala novosadsku policiju, prijavivši da njen brat maltretira i tuče majku.
Po rečima doktora Zorana Krulja portparola Zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad, njihova ekipa izašla je na lice mesta u 12:02 i konstatovala smrt žene stare 77 godina.
BONUS VIDEO:
U SUZAMA CEO KOVILj: Poslednji ispraćaj sestrica Valentine i Sare, i njihovog deda Đorđa

FRANCUSKI DOKUMENT: Rusija će napasti Balkan za tri do pet godina, Evropi preti veliki rat
FRANCUSKE vlasti smatraju da je 2030. godine moguć veliki sukob u Evropi, a u koji bi bila uvučena Francuska i njeni saveznici, navodi se u „Strateškom nacionalnom pregledu“ te zemlje za 2025. godinu.
15. 07. 2025. u 11:22

"ZAŠTO NE UDARIŠ NA MOSKVU?!" Detalji razgovora Trampa i Zelenskog, na Rusiju će padati rakete koje Srbi pamte po zlu?
AMERIČKI predsednik Donald Tramp razmatra mogućnost da Ukrajini pošalje krstareće rakete Tomahavk, prenosi Vašington post pozivajući se na izvor upoznat sa razgovorima u Beloj kući. Navedene rakete se još uvek ne nalaze na zvaničnom spisku, ali bi mogle biti uključene u kasnijim paketima pomoći.
15. 07. 2025. u 09:36

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)