"PAO" ZBOG " KRAĐE U ZEMUNU, ZBOG ISTOG DELA OSUĐEN 12 PUTA: Muškara u(43), određen pritvor posle saslušanja
Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Zemun su doneli rešenje o zadržavanju S.Z. (43) zbog sumnje da je izvršio dva krivična dela krađa.

Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Okrivljenom se stavlja na teret da je 30. avgusta i dana 21. decembra ove godine, na teritoriji GO Zemun, protivpravno oduzeo stvari u vrednosti većoj od 75.000 dinara na štetu dve osobe.
Na saslušanju u tužilaštvu S.Z. je delimično priznao izvršenje krivičnog dela, a imajući u vidu da je u pitanju lice koje je 12 puta pravnosnažno osuđeno i da postoje okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi ponoviti krivično delo Treći osnovni sud u Beogradu je na predlog Tužilaštva prema okrivljenom odredio pritvor.

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)