JOANIKIJE UPUTIO SAUČEŠĆE: Molimo se za duše stradalih, podržavamo napore državnih organa da uspostave potpunu bezbednost
MITROPOLIT crnogorsko – primorski Joanikije izjavio je saučešće povodom tragičnog događaja na Cetinju.

Foto: Mitropolija
-Povodom tragedije koja se danas dogodila na Cetinju, gde je jedan građanin iz Bajica ubio 10 osoba među kojima ima i dece, ovim putem izjavljujemo porodicama ubijenih najiskrenije saučešće u prevelikoj žalosti.Pozivamo sve pravoslavne Hrišćane i ljude dobre volje da uznesu svoje molitve Bogu za pokoj duša preminulih, za povratak narušenog mira na Cetinju i za ozdravljenje ranjenih u pomenutoj tragediji. Podržavamo sve napore nadležnih državnih organa i očekujemo da će brzo i efikasno uspostaviti red u ovom gradu i svim njegovim žiteljima osigurati potpunu bezbednost, izjavio je mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije.

"PODSEĆAMO POLICIJU, OSTALO JE JOŠ 48 SATI" Šešelj će sa srpskim četnicima organizovati uklanjanje barikada u Zemunu
SRPSKA radikalna stranka (SRS) podseća nadležne da je ostalo još 48 sati do ispunjenja roka koji su dali policiji da oslobodi centar Zemuna od blokadera koji blokadama obeležavaju granice Nezavisne države Hrvatske.
07. 07. 2025. u 16:38

SKANDAL! PLENKOVIĆ O USTAŠKOM KONCERTU TOMPSONA: "Ponosni smo, jedino on može da okupi pola miliona"
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković održao je konferenciju za medije nakon sednice Predsedništva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ). Glavna tema bila je koncert Marka Perkovića Tompsona na Hipodromu i ustaška ikonografija koja se tamo mogla videti, ali i čuti.
07. 07. 2025. u 18:33

"TO JE SRAMOTA ZA NAŠU ZEMLjU" Oštra poruka iz Slovenije povodom Tompsonovog koncerta: "Ustaše su mučile i klale"
SLOVENAČKA stranka Levica oštro je kritikovala prisustvo Janeza Janše na koncertu hrvatskog pevača Marka Perkovića Tompsona, koji veliča ustaštvo, porukom da je to sramota za Sloveniju.
07. 07. 2025. u 20:35
Komentari (0)