UDARCEM ONESVESTIO ČOVEKA, PA MU OTEO PUNU TORBU PARA: Jezivo nasilje na Novom Beogradu
PO NALOGU javnog tužioca policija je donela rešenje o zadržavanju okrivljenog N. N. (34) zbog sumnje da je fizički napao i opljačkao B.T.N.
Foto: Novosti
Policija je juče napadnutog muškarca pozvala u prostorije PS Novi Beograd, gde je on identifikovao napadača.
Okrivljenom se stavlja na teret da je 31. januara, na Novom Beogradu, u saizvršilaštvu sa T.S. (45) sredstvom podobnim da telo teško povredi udario oštećenog B.T.N. u predelu glave, usled kog udarca se oštećeni onesvestio, a okrivljeni su iz njegove torbe uzeli novac u iznosu od 4080 evra.
Na saslušanju u tužilaštvu okrivljeni je negirao izvršenje krivičnog dela, a imajući u vidu da postoje okolnosti koje ukazuju da ce boravkom na slobodi da ponovi krivično delo, na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Treći osnovi sud u Beogradu je prema okrivljenom odredio pritvor u trajanju do 30 dana.
BONUS VIDEO - JECAJI ODJEKUJU KUĆOM: Hraniteljka ubijenog Andrije (17) neutešna, doziva dečaka
Preporučujemo
U AUDIJU PRONAĐEN REZANI DUVAN: Krivična zbog 205 kilograma rezanog duvana
12. 02. 2025. u 08:52
DAČIĆ SAOPŠTIO RADOSNE VESTI: Policija pronašla dečaka nepovređenog i predala ga ocu
11. 02. 2025. u 22:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)