"SEVALI" ŠRAFCIGER I LOPATA: Tuča na Savskom Vencu
OZBILjAN tuča između dva muškarca dogodila se u nedelju u ulici Koste Glavinića na Savkom Vencu, nakon nesporazuma u saobraćaju.
Novosti
Tuča se dogodila nekon što je verbalna rasprava eskalirala između jednog od radnika "Gradske čistoće" I. G. (58) i, za sada, neidentifikovanog muškarca.
Prema prvim informacijama, konflikt je eskalirao kada je vozač automobila marke "Fiat Punto" izvadio šrafciger iz vozila i pokušao da nanese povrede radniku "Gradske čistoće".
I. G. je, u pokušaju da se odbrani od napada, lopatom nasrnuo na svog napadača, a u međuvremenu je razbio staklo na njegovom vozilu. Sukob je dodatno eskalirao kada je napadač počeo da gađa radnika kamenjem i ciglama, nanoseći mu povrede u predelu glave.
Nesrećnom radniku "Gradske čistoće" je odmah ukazana lekarska pomoć u Urgentnom centru, gde su mu konstatovane rasekotine na glavi.
Policija je obaveštena o incidentu i u toku je potraga za napadačem.
Istraga povodom ovog napada je u toku.
(Kurir)
BONUS VIDEO-
Preporučujemo
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)