RANJENOJ U VIŠNJIČKOJ BANJI SE I DALJE BORE ZA ŽIVOT: Žena više od 5 sati u operacionoj sali
DOKTORI se i dalje bore za život žene koja je ranjena u pucnjavi u Višnjičkoj banji, a već više od 5 sati se nalazi u operacionoj sali nakon reanimacije, pišu beogradski mediji.
Foto: Novosti
Ranjena D. V. je prevezena u Urgentni centar bez svesti, a nakon vesti da je podlegla povredama, policija je potvrdila da joj se lekari bore za život.
U pucnjavi je ranjena Lj. M. (42) zadobila prostrelnu ranu u levu potkolenicu, muškarac O. A. (59), suprug D. V., upucan je u levu butinu i primljen na odeljenje ortopedije.
Ranjeni su i N. N. (33) i L. D. (29), koji su identifikovani kao navijači, a prema poslednjim informacijama, sukob je izbio upravo između njih. Obojica su zadobili rane u predelu noge i prebačeni su takođe na odeljenje ortopedije.
Kako Kurir saznaje - niko od ranjenih, sem D. V., nije životno ugrožen.
Oglasio se MUP
Kako se navodi iz MUP, danas oko 14.23 časova u Višnjičkoj banji u jednom ugostiteljskom objektu od strane za sada nepoznatog lica došlo je do upotrebe vatrenog oružja, pri čemu je povređeno pet osoba, tri muškarca i dve žene.
Povređene osobe su prevezene i zbrinute u Urgentnom centru.
U toku je uviđaj i policija intenzivno radi na rasvetljavanju svih okolnosti i činjenica ovog događaja, a na snazi je akcija "Vihor 3".
(Kurir)
Preporučujemo
Novi detalji policijske akcije u beogradskom tržnom centru: Uhapšena dva mladića
16. 04. 2026. u 22:47
Hapšenje u elitnom beogradskom naselju: Specijalci upali u tržni centar
16. 04. 2026. u 22:10
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)