PRVI SNIMCI SA MESTA NESREĆE KOD PRIJEPOLJA: Auto sleteo u Lim, otac i sin se spasli, nastavljena potraga za devojčicom (11)
NEDALEKO od mesta Drenovo kod Prijepolja jutros je nastavljena potraga za devojčicom (11), kojoj se gubi svaki trag posle teške saobraćajne nesreće koja se sinoć dogodila u ovom mestu, kada je vozilo sletelo u reku Lim.

Foto: A.R.
U putničkom vozilu nalazili su se otac i dvoje maloletne dece.
Tom prilikom otac i jedno dete uspeli su da se izvuku iz auta i izađu na kopno, dok se za drugim detetom traga.
Auto se nalazi u reci, stigli su i ronioci.

Foto: A.R.

Foto: A. Rovčanin

Foto: A. Rovčanin
Preporučujemo

STRAVIČAN UDES KOD PRIJEPOLjA: Otac sa dvoje dece sleteo u reku Lim, potraga za jednim deteom
16. 07. 2020. u 23:34 >> 00:09

DETALjI TEŠKE NESREĆE KOD PRIJEPOLjA: Porodica bila na odmoru na Zlataru
17. 07. 2020. u 09:25

TRAGEDIJA PETOČLANE PORODICE: Ovo su mališani koji su stradali u teškoj nesreći
15. 07. 2020. u 10:02

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)