EPILOG UBISTVA U PORTI CRKVE: Marko Petković osuđen na 17 godina zatvora za ubistvo Saše Joksića - Asodi oslobođen
17. 07. 2020. u 11:54
VIŠI sud u Beogradu proglasio je danas krivim Marka Petkovića za ubistvo Saše Joksića, u dvorištu crkve u Vraniću pre pet godina, i osudio ga na 17 godina zatvora.
Povezane vesti
ODLOŽENO PRIPREMNO ROČIŠTE ZA UBISTVO MAJDE GAROVIĆ: Advokat Jelene Špagović bolestan, nije se pojavio na sudu
PRIPREMNO ročište za suđenje Jeleni Špagović iz Zemuna, koja se tereti za teško ubistvo starice Majde Garović odloženo je danas u višem sudu u Beogradu.
13. 07. 2020. u 10:36
DNK OPTUŽENOG NA NOŽU, A ON SE NIČEGA NE SEĆA: Nastavljeno suđenje Neđeljku Đuroviću za ubistvo Miloša Mileusnića
SASLUŠANjEM veštaka sa beogradskog Biološkog fakulteta, u petak je u Višem sudu u Beogradu nastavljeno suđenje Neđeljku Đuroviću, koji se tereti za brutalno ubistvo Miloša Mileusnića, studenta iz Čačka.
11. 07. 2020. u 06:36
UBISTVO IPOKUŠAJ UBISTVA U CENTRU BUJANOVCA
MUŠKARAC star 36 godina ubijen je u nedelju nešto posle podneva u centru Bujanovca, dok je njegov otac teško ranjen, saznaju "Novosti".
12. 07. 2020. u 13:20
Mučno nam je i teško, bol ne prestaje. Često pomislim da nećemo ni dočekati sudsku presudu: Roditelji mladića koji je nastradao posle napada kod kluba "Tilt" o odlaganju suđenja
SUĐENjE Milovanu Tadiću, koji se tereti da je pre četiri i po godine, kao radnik obezbeđenja ispred kluba "Tilt" šutnuo u stomak Slobodana Vukića i naneo mu teške povrede od kojih je mladić 15 dana kasnije preminuo, odloženo je u ponedeljak u Višem sudu u Beogradu za sredinu septembra. Razlog je što još nije završeno veštačenje u Zavodu za sudsku medicinu u Nišu. Kako je sudiju obavestio veštak, taj posao će biti gotov za desetak dana.
07. 07. 2020. u 11:01
UBIO Violetu, pa odveo njenu trogodišnju ćerku: Policija neočekivano "NABASALA" na leš državljanke Srbije, JEZIVI detalji užasa u Nemačkoj
SRPKINjA Violeta R. (38) nađena je, u ponedeljak oko 11 sati, mrtva u jednom stanu u gradiću Hagen oko 15 kilometara od Dortmunda, u nemačkoj saveznoj pokrajini Severnoj Rajni-Vestfaliji.
17. 06. 2020. u 15:00
Najnovije iz rubrike
U TORBI KRILA VEĆU KOLIČINU TABLETA: Žena iz Bugarske uhapšena na ulazu u Srbiju
Na Badnje veče državljanka Bugarske G. A. uhapšena je na ulazu u Srbiju na graničnom prelazu Ribarci zbog neovlašćenog držanja opojne droge, konkretno lekova.
07. 01. 2026. u 20:24
"HTELI DA IDU OD KUĆE DO KUĆE I DA UBIJAJU": Opsadno stanje na Zvezdari, sumnja se da je maloletni krvnik imao i saučesnika
MIRNO praznično popodne u Jovijanovoj ulici na Zvezdari pretvorilo se u poprište nezapamćenog užasa.
07. 01. 2026. u 19:53
POZNATO STANJE DEDE I MALOLETNOG KRVNIKA SA ZVEZDARE: Detalji horora u Beogradu
DUŠAN P. (16) upucao je danas u porodičnoj kući babu i dedu, a onda pokušao da izvrši samoubistvo. Odmah su prebačeni na VMA, a sada je poznato njihovo stanje.
07. 01. 2026. u 19:41
DEDA SA METKOM U GLAVI MOLIO "UPOMOĆ ISKRVARIĆU": Komšije otkrile šta se dešavalo u kući strave na Zvezdari
MALOLETNI D.P. (16), koji je pucao u babu i dedu, pa pokušao samoubistvo, već je policiji poznat i za njim je i ranije bila raspisana potraga zbog nasilja u porodici, saznaju mediji.
07. 01. 2026. u 19:28
ZBOG 18 HILJADA EVRA PUCAO DEDI PA SEBI U GLAVU? Detalji božićnog krvavog pira u Beogradu
DEČAK D.P. (16) koji je nađen u lokvi krvi u Beogradu, nakon što je pucao u babu i dedu, počinio je krvav pir zbog novca.
07. 01. 2026. u 19:20
Miki
17.07.2020. 12:38
I Asodija osuditi!