TUKLI DRVENOM PALICOM: U Novom Sadu uhapšena dvojica osumnjičenih za nasilničko ponašanje
NOVOSADSKA policija uhapsila je N.E. (20) i M.N. (27), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivična dela nasilničko ponašanje i teška telesna povreda.
Foto: Depositphotos
Njih dvojica se sumnjiče da su, prekjuče, na Futoškom putu, učestvovali u incidentu u kome je povređen dvadesetdvogodišnji Novosađanin. Sa još dve, za sada neidentifikovane osobe, oni su ga, kako se sumnja, najpre tukli drvenim palicama. Tokom ovog incidenta dvadesetdvogodišnjak je pogođen u nogu i hicem iz vatrenog oružja.
Policija je, istog dana, pronašla N.E. i M.N, odredila im zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
Dvojica osumnjičenih su zatečeni u automobilu sa falsifikovanim tablicama, pa se N.E. tereti i za krivično delo falsifikovanje isprave.
Pretresom stana povređenog Novosađanina, policija je pronašla nelegalni pištolj i municiju, pa će protiv njega biti podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Policija intenzivno radi na identifikaciji i pronalasku ostalih učesnika ovog događaja.
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (1)