SASLUŠAN BANE VIDAKOVIĆ: Nisam kriv, heroin je za ličnu upotrebu
POZNATI glumac Branko Bane Vidaković (61), koji je zajedno sa M. I. (40) uhapšen pre dva dana na Vračaru u Beogradu, sumnjiči se za rasturanje i posedovanje narkotika. Policija je kod njih pronašla 30 grama heroina.
Foto: K.Mihajlović
Obojica su se nakon hapšenja branili da nisu krivi, odnosno da droga nije bila namenjena za rasturanje, već za ličnu upotrebu. M.I. je određen pritvor kako ne bi ponovio krivično delo.
Inače, 20 grama heroina je bilo sakriveno u medicinskoj zaštitnoj masci M. I., a uhapšeni su u trenutku kada su seli u automobli "ford" i pokušali da pobegnu policijskoj patroli.
Tokom pretresa stana na Vračaru, u kojem živi poznati glumac, inspektori su pronašli dve vagice i još 10 grama narkotika.
Inače, danas se poznati glumac oglasio na "Fejsbuku", a šta je poručio prijateljima na toj društvenoj mreži pročurajte KLIKOM OVDE.
Preporučujemo
ZBOG ČEGA JE UHAPŠEN GLUMAC VIDAKOVIĆ: Detalji hapšenja - policija razbila staklo i izvlačila ih iz kola
18. 07. 2020. u 16:16 >> 21:09
OGLASIO SE BANE VIDAKOVIĆ: Evo šta je poručio posle vesti o hapšenju (FOTO)
19. 07. 2020. u 18:28
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (8)