PRONAĐENO TELO ALEKSANDRA (19) KOJI JE NESTAO NA BUBLIČKOM JEZERU
JUTROS oko 6:30 časova na Bubličkom jezeru pronađeno je telo devetnaestogodišnjeg Aleksandra P. iz sela Lukomir kod Žitorađe koji je nestao u nedelju popodne. Telo, koje je isplivalo iz vode prvo su primetili rođaci mladića koji su više od dvadeset i četiri sata bili na jezeru i tragali za njim.

Foto: Facebook
U toku je uviđaj na licu mesta, a viši javni tužilac naložio je i obdukciju, kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti.
U nedelju mladić je sa društvom došao na jezero gde je proveo čitav dan.
U popodnevnim časovima drugovi su primetili da ga nema i obavestili policiju, koja je zajedno sa porodicom mladića do 23 sata noću pokušavala da ga pronađe.
Potraga je nastavljena i juče (ponedeljak) ali je nažalost jutros telo isplivalo iz vode.
Iako se spekuliše o uzroku smrti i po jednoj priči izašao je iz vode, krenuo do toaleta i od tada mu se gubi trag, na obali jezera ostale su njegove papuče i mobilni telefon. Ipak, istina o ovom tragičnom događaju znaće se tek nakon što se završi istraga.
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)