UŽAS U KRUŠEVCU! DEČAK ZADOBIO POVREDE GLAVE: NJegovoj sestri ruka zavijena nakon aktiviranja eksplozivne naprave
TRI osobe, među kojima dvoje dece lakše je povređeno kada se aktivirala eksplozivna naprava u porodičnom dvorištu u naselju Čitluk u Kruševcu

Foto: S. Babović
Novinar Večernjih novosti obišao je i razgovarao sa porodicom, iz koje su majka i dvoje dece povređeni kada se aktivirala eksplozivna naprava u porodičnom dvorištu u naselju Čitluk u Kruševcu.
Braća i sestre kažu da se povređeni tinejdžer, koji je od dramlija završio sa povredama tela, svih ekstremiteta i glave, više uplašio za svoju mlađu sestricui majku, koje takođe nisu bile pošteđene od povreda.
Celu priču i detalje šta se dogodilo čitajte u štampanom izdanju Večernjih Novosti.
Preporučujemo

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)