UBIO SE BIVŠI NAČELNIK OKP-a U POLICIJI: Hitna pomoć mogla samo da konstatuje smrt
BEŽIVOTNO telo M.P. (53), bivšeg načelnika OKP-a Policijske uprave Kruševac nađeno je danas popodne u selu Vitanovac, kod Kruševca, saznaju “Novosti”.
Foto: Anđela Stevanović
Prema saznanjima “Novosti”, M.P.je izvršio samoubistvo, a sebi je oduzeo život tako što se obesio.
Ekipa hitne pomoći, na žalost, mogla je samo da konstatuje smrt. Za sada nema sumnjivih okolnosti u vezi sa tragedijom, koja se dogodila.
Nisu poznati motivi koji su doveli do toga da bivši rukovodilac u PU Kruševac izvrši samoubistvo.
Poslednjih godina, M.P. je radio u okviru prizrenske Policijske uprave.
SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50
OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15
"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)