POZNAT UZROK TRAGEDIJE U BELOJ CRKVI! Oproštajno pismo otkrilo sve, zet izbo svastiku pa se obesio
U OKOLINI Bele Crkve oko 17 sati dogodila se jeziva porodična tragedija. Naime u porodičnoj kući pronađena su tela žene T. K. (61) i muškarca A. F. (65).

Foto: Facebook
Po nezvaničnim saznanjima A. F. je najpre nasmrt nožem izbo ženu, a zatim se obesio.
Pronađeno je oproštajno pismo iz kog se može zaključiti da je par bio u emotivnoj vezi, a razlog ovog ubistva i samoubistva je taj što su se plašili osude okruženja jer je T.K. bila sestra pokojne žene muškarca koji je izvršio samoubistvo.
Prema prvim podacima sa uviđaja A. F. je sa više uboda nožem usmrtio T. K. čije telo obliveno krvlju je pronađeno u jednoj od soba. Posle zločina ubica se obesio i njegovo telo je pronađeno u drugoj prostoriji.
(Objektiv)
Preporučujemo

JEZIVA SCENA U BELOJ CRKVI: Nožem usmrtio ženu, pa izvršio samoubistvo
19. 08. 2020. u 19:33

NA MESTU OSTAO MRTAV: Traktorista nastradao zbog prevrtanja kod Surdulice
19. 08. 2020. u 14:59

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (1)