OTAC I ĆERKA ISPRAĆENI NA VEČNI POČINAK UZ TURIRANJE MOTORA: Groblje puno ljudi - bajkeri iz cele Srbije došli da odaju počast (VIDEO)
21. 08. 2020. u 14:13 >> 14:13
SAŠA (45) i njegova ćerka Marija (17) Čanković, koji su utorak poginuli nakon pada sa motora na auto-putu Beograd- Niš, kod Mihajlovca, sahranjeni su danas na Novom groblju u Boru.
Povezane vesti
OVO JE ALEKSANDRA KOJA JE SA DETETOM SKOČILA SA TERASE U LAZAREVCU: Studirala defektologiju da bi pomagala drugima (FOTO)
KAKO saznaju "Novosti" sa terase zgrade u Karađorđevoj ulici u Lazarevcu, sa detetom, jutros oko 8 i 50 skočila je Aleksandra E.T. iz Lazarevca.
21. 08. 2020. u 12:30
NE BI ONA UBILA DETE I SEBE: Ispovest brata nastradale majke u Lazaravcu - SUMNJAJU DA SE OVO DESILO (VODEO)
BRAT poginule majke iz Lazarevca Pavle C. rekao je za Novosti da mu nije jasno šta se desilo i da ne veruje da je njegova sestra izvršila samoubistvo.
21. 08. 2020. u 11:56
EVO ŠTA SE DEŠAVA NA MESTU TRAGEDIJE U LAZAREVCU: Zgrada blokirana - okupljeni još uvek u šoku (FOTO/VIDEO)
EKIPA "Novosti" nalazi se ispred zgrade u Karađorđevoj ulici u Lazarevcu u kojoj se jutros dogodila tragedija.
21. 08. 2020. u 11:48
PRVE SLIKE SA MESTA JEZIVE TRAGEDIJE U LAZAREVCU: Policiju pozvala prolaznica koja je čula vrisak (FOTO)
ŽENA koja je jutros oko 8 i 50 skočila sa terase zgrade u Karađorđevoj ulici u Lazarevcu preminula je, dok je dečak sa teškim povredama hitno prevezen u Urgentni centar.
21. 08. 2020. u 11:28
PRVI REZULTATI ISTRAGE: Žena koja je skočila sa detetom išla kod psihijatra - muž spavao u trenutku tragedije
KAKO su "Novosti" nezvanično saznale na terenu, žena koja je sa detetom skočila sa terase u Karađorđevoj ulici u Lazarevcu odlazila je kod psihijatra.
21. 08. 2020. u 11:00
ŽENA KOJA JE SA DETETOM SKOČILA SA TERASE PREMINULA: Jeziv epilog tragedije u Lazarevcu - otkriveno i stanje dečaka
KAKO "Novosti" saznaju žena koja je jutros oko 8 i 50 skočila sa detetom sa terase u Krađorđevoj ulici u centru Lazarevca preminula je.
21. 08. 2020. u 10:14
"NOVOSTI" SAZNAJU: Žena skočila sa detetom kroz terasu na ulicu - Lekarske ekipe zatekle jeziv prizor u Lazarevcu
U CENTRU Lazarevca dogodila se strašna tragedija.
21. 08. 2020. u 09:49
Najnovije iz rubrike
TRAGEDIJA U BEOGRADU: Mladić skočio sa 9. sprata nakon što mu je devojka umrla pred očima
MLAĐI muškarac bacio se danas sa prozora jedne zgrade u širem centru Beograda, a nakon što je, devojka sa kojom je bio u stanu preminula na njegove oči.
01. 01. 2026. u 17:10
STRAVIČNA NESREĆA U MLADENOVCU: Pijani vozač pokosio starijeg muškarca - Preminuo u bolnici
STARIJI muškarac kog je sinoć u Mladenovcu udario automobil, preminuo je u bolnici.
01. 01. 2026. u 12:43
STRAVIČNI DETALJI NESREĆE U VELIKOJ MOŠTANICI: Vozaču koji je pokosio dve žene pre 8 godina stradalo dete na istom mestu?
VELIKA Moštanica zavijena je u crno nakon što je u teškoj saobraćajnoj nesreći jedna žena poginula, dok je njena koleginica zadobila teške povrede, kada ih je putnički automobil udario dok su pešice išle na posao.
01. 01. 2026. u 11:14
HAOS U NOVOGODIŠNJOJ NOĆI U BEČMENU: Razbojnik provalio u kuću, pa ukrao 8.000 evra - Vlasnik ga jurio po ulici
PRAVI haos odigrao se u Bečmenu u novogodišnjoj noći kad je jedan lopov provalio u kuću, ali se nije nadao da u njoj ima ljudi.
01. 01. 2026. u 10:56
BURNA NOVOGODIŠNJA NOĆ U BEOGRADU: Na VMA imali pune ruke posla - Ubadanja noževima, amputacija prstiju zbog pirotehnike
URGENTNI centar Vojnomedicinske akademije imao je pune ruke posla u novogodišnjoj noći.
01. 01. 2026. u 09:27
Goxy bgd
21.08.2020. 14:47
Počast ludilu, da stavim kćer iza sebe na motor, pa pre bih skočio u bunar
Aleks SD
21.08.2020. 20:12
@Goxy bgd - Glup ti je komentar...maksimalno.
Lenami Bor
23.08.2020. 11:59
@Goxy bgd - Molim te ne lupaj ?Goxy bgd
Miljan
23.08.2020. 17:07
@Goxy bgd - ''Počast ludilu'', da stavim celu porodicu, sedište za bebu naravno u limenku na 4 točka, osećam se sigurno samo zato što imam 1mm lima iznad glave i zapalim za Grčku i time mislim da sam sigurniji od osobe koju ne poznajem samo zato što je ta osoba na 2 točka. Ta ''osoba'' je proputovala pola evrope motorom, poštovana od celog grada Bora i šire zbog svoje dobrote i sklonosti pomaganju, staložen miran nikad divljao, imao je 45 godina, svoju radionicu, radio je i u Kanadi za koju je i dobio radnu Vizu. Na sahranu su došli i bratski moto klubovi šire Evrope i pola grada....ta ''osoba'' je nešto što ti nećeš dostići ni 3 života da proživiš. Prof. vozači kamiona imaju po 18 točaka pa kada se poklope kockice i fizika i oni izgube život, i ta porodica u limenci na 4 točka izgubi život zgužvani u svojoj ''sigurnosti''. Počast gluposti je tvoj komentar....zamisli, čovek od 44 godina je prevoznim sredstvom zvanim motocikl u punoj moto-opremi kao i uvek krenuo sa 17-to godišnom ćerkom da završi papire, ujedno i da se provozaju/proslave. Nema svedoka nesreće, ali sledeći put kada si u autu i kada te napaljeni stranac pretekne sa 200km/h, a sada im je sezona, osetićeš da ti se ceo auto težak preko tone pomeri u levo e sada zamisli neku paljevinu da to uradi vozaču motocikla na auto putu... Nema nikoga da vidi, nema policije da proveri obližnje izlazne rampe i ispita vozače....sam Bog zna....koliko si glup ispao da napišeš ovako nešto...