Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
ŠVAJCARSKA PRVA U GRUPI B: "Sajdžije" izdržale nalet domaćina SP i osvojile grupu B, ali obe ekipe idu dalje
24. 06. 2026. u 22:59 >> 23:18
MiR
26.08.2020. 20:01
Nekada su se sporadicno desavale nesrece uglavnom u rudnicima, a od kad nas "usrecise" zaapadnjackom demokratijom gine se svaki dan i na svakom mestu. Pokoj dusama svih srpskih mucenika.
Laki
26.08.2020. 21:14
@MiR - Ova fabrika je iz Istočnjačke demokratije, na žalost. Ne valjaju nam fabrike ni iz zapadne demokratije. Takodje, najgore se one koje vode naši domaći biznismeni i tajkuni. Znači nismo ni za kakve fabrike. I one ranije što je Tito otvarao , većini Srba danas ne valjaju. Uništavao je namerno sela. Tako da zatvorimo najbolje Srbiju.
Gorski
27.08.2020. 07:52
Pre 40 godina u svakoj fabrici je postojao sef odeljenja zastite na radu. On je bio direktno odgovoran za sve u fabrici. Kontrolisao je zastitnu opremu, nosivost dizalica, viljuskara, dozvoljenu buku, zagadjenost vazduha, sistematske preglede radnika , prekovremeni rad, a prilikom demontaze ili montaze - opasnih manevara ,bio je licno prisutan. Danas nemamo ni sindikate! A o osiguranju radnika da i ne govorimo! Da fabrika sada isplati obestenje radniku, i kaznu drzavi ( visoku ) , svi bi bili pazljivi ! Saucesce porodici! Ljudi ne prihvatajte posao ako niste bezbedni! Zivot nema cenu !