OVDE JE VOZ PREGAZIO DEVOJKU: Prve slike sa lica mesta - tragedija na pruzi Beograd – Bar (FOTO)

NA pruzi Beograd – Bar, neposredno na izlasku iz železničke stanice Lajkovac prema Valjevu, u četvrtak nešto iza podneva, poginula je ženska osoba stara oko 30 godina, čiji identitet nije saopšten.

ОВДЕ ЈЕ ВОЗ ПРЕГАЗИО ДЕВОЈКУ: Прве слике са лица места - трагедија на прузи Београд – Бар (ФОТО)

Foto: B. Puzović

Dok se kretala prugom, na nju je naleteo putnički voz koji je dolazio iz pravca Valjeva.

Foto: B. Puzović

Žena, koja je prugom hodala u smeru kretanja voza, prema železničkoj stanici Lajkovac, poginula je na mestu. Policijski službenici iz Lajkovca obavili su uviđaj.

Foto: B. Puzović

Za vreme trajanja uviđaja saobraćaj na pruzi Beograd – Bar, na području Lajkovca, bio je obustavljen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TAJNA PESME TUŽNO LETO TOME ZDRAVKOVIĆA: Evo kome je posvetio ove vanvremenske stihove