TATJANA VOJTEHOVSKI DALA ISKAZ U TUŽILAŠTVU: Novinarka negirala optužbe
OD svega ovoga, što vi mene pratite i snimate, mnogo je važnije to što je ta osnovna osumnjičena grupa od strane nekoliko majki, kojima su im uzimali decu za ekspresno kratko vreme i kršili sve zakonske procedure na račun bogatih i moćnih muževa. Ta grupa i dalje postoji i ordinira - kazala je danas Tatjana Vojtehovski, nekadašnja novinarka TV Prva, posle saslušanja u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.

Foto Z.Jovanović
Ona je u svom iskazu negirala sve optužbe Tužilaštva, koje je ranije saopštilo da je u svojoj autorskoj emisiji "Život priča" 2016. godine počinila krivično delo povreda tajnosti.
Novinarka je posle saslušanja okupljenim medijskim ekipama rekla da se ne oseća krivom.
- Ja sam juče dobila mejl od osobe koja moli za pomoć. Navela je ista imena, istog sudiju, iste veštake i advokatske kancelarije. Ta deca su i dalje odvojena od majki, one su lišene roditeljskih prava, a za mnom je raspisana potraga i ja se ovde povlačim po sudu - rekla je Vojtehovski.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)