MERCEDESOM UDARIO PEŠAKA: Stradao mladić iz Suvog Dola
U SAOBRAĆAJNOJ nezgodi koja se dogodila noćas posle 3 sata, na državnom putu drugog A reda, stradao je M.S. iz Suvog Dola (37).
Foto: J. Stojković
Do nezgode je došlo kada je, upravljajući „mercedesom“, R.J. iz Vranja (47) prilikom dolaska ispred kafane „Klub 79“, primetio grupu ljudi koja se nalazila na delu kolovoza, zatim je prešao u levu saobraćajni traku i tada prednjim delom vozila udario pešaka koji nakon ukazane lekarske pomoći preminuo na urgentnom odeljenju vranjske bolnice.
Foto: J. Stojković
Obavljen je uviđaj, naložena obdukcija, naložen vanredni tehnički pregled vozila. Alkotest je utvrdio da vozač nije imao alkohol u organizmu. Određen mu je pritvor do 48 sati.
Preporučujemo
Tragedija na auto-putu kod Rume postala još veća: Mladić (25) preminuo u bolnici
27. 04. 2026. u 16:56
AMERIKANCI PIŠU: Srbija nabavlja "kineski S-400"?
MINISTARSTVO odbrane Srbije planira nabavku nove protivvazdušne opreme iz Kine, prema navodima više lokalnih izvora, dok je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio skori potpis novih ugovora radi jačanja mreže odbrane, piše američki specijalizovani magazin Militari voč.
27. 04. 2026. u 16:05
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)