JAGODINSKA POLICIJA: Zaječarci "pali" zbog droge

З. Гл.

10. 09. 2020. u 15:21

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini uhapsili su M. Ć. (35) i N. Đ. (45), obojica iz Zaječara.

ЈАГОДИНСКА ПОЛИЦИЈА: Зајечарци пали због дроге

Foto: Depositphotos

 

Sumnja se da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštila je jagodinska policija.

Policija je, na putu Paraćin-Zaječar, u gepeku "ford fokusa", u kojem su bili osumnjičeni, pronašla dve kese sa 920 grama materije nalik na marihuanu.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ISTINA IH UBIJA - KOSOVO JE SRBIJA: Savet bezbednosti UN obrukao lažnu državu (FOTO)