HAPŠENJE U BEOGRADU: Osumnjičen da je prodavao drogu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su D. J. (43) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Foto Ilustracija / B. Subašić
Pretresom stana osumnjičenog policija je pronašla veću kesu sa oko kilogram marihuane, nekoliko kesica za pakovanje, kao i presu za pakovanje i zatvaranje kesa.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, saopšteno je iz MUP-a.
Preporučujemo

ZAPLENA 100 KILOGRAMA MARIHUANE: Policija presrela kamion i uhapsila Ulcinjanina
15. 09. 2020. u 12:15

BEOGRAĐANINU (28) PROPAO "BIZNIS": Kod Kikinde gajio marihuanu (FOTO)
28. 08. 2020. u 22:11

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)