POZNAT UZROK SMRTI BEBE: Evo od čega je preminulo odojče koje je pronađeno mrtvo u selu kod Vršca
BEBA koja je pronađena mrtva u selu Zagajica kod Vršca umrla je od gušenja.
Foto: Depozit
Prema prvim informacijama, u ovom slučaju se sumnjalo i na zločin, ali je istraga pokazala drugačije, prenosi Telegraf.rs.
Jednomesečna beba se, nažalost, sama ugušila tokom spavanja.
Podsećamo, dežurni lekar Hitne pomoći konstatovao je smrt i, iako je ustanovio da na telu nema povreda, beba je poslata na obdukciju.
Više javno tužilaštvo u Pančevu naložilo da mu se najnovija saznanja obducenta dostave, a nakon toga će se dalje postupati.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)