OPLJAČKANA JOŠ JEDNA SRPSKA KUĆA U GRAČANICI: Lopovi ušli kroz prozor u kuću Kostića

NEPOZNATI lopovi opljačkali su porodičnu kuću bračnog para Kostić iz Gračanice iz koje su odneli novac.

ОПЉАЧКАНА ЈОШ ЈЕДНА СРПСКА КУЋА У ГРАЧАНИЦИ: Лопови ушли кроз прозор у кућу Костића

Foto: D. Zečević

Pljačka se prema rečima vlasnika kuće, Zorana Kostića dogodila sinoć kada su on i supruga bili izvan kuće , što su lopovi iskoristili da upadnu kroz prozor.

Foto: D. Zečević

-Oko deset uveče vratili smo se kući i zatekli uključena svetla. Prozor je bio odvaljen. Ispreturali su stvari tražeći novac i nakit. Odneli su nešto novca, a nakit nisu pronašli-priča njegova supruga Ana kaže da je se zbog upada lopova u kuću prepala i da zbog stresa nije mogla da spava cele noći.

Foto: D. Zečević

Inače, policija je obavila uviđaj a prema nezvaničnim saznanjima,na više mesta u kući pronađeni su otisci koji ne pripadaju ukućanima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo