NOŽEM NASRNUO NA POLICAJCE Uhapšen maloletnik u Leskovcu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su sedamnaestogodišnjaka iz Leskovca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Foto: D.N.
Sumnja se da je mladić, sinoć oko 20 časova, prilikom legitimisanja nožem napao policijske službenike, a zatim pokušao da pobegne, ali su ga policajci sustigli. Dok je bežao, maloletnik je bacio nož, koji je kasnije pronađen.
Osumnjičenom je sudija za maloletnike Višeg suda u Leskovcu odredio pritvor.
Preporučujemo
INCIDENT NA NOVOM BEOGRADU: Dva pijana mladića privedena zbog napada na policajce
16. 08. 2020. u 23:31
NAPAO POLICAJCE U FOČI: Opirao se hapšenju, pa povredio policajca
31. 07. 2020. u 13:15
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)