POTERNICA ZA NAPADAČEM: Suđenje za paljenje kuće novinara u Grockoj nastavlja se u ponedeljak
UOČI suđenja za paljenje kuće Milana Jovanovića, koje se nastavlja u ponedeljak u beogradskoj Palati pravde, Drugi osnovni sud raspisao je poternicu za Aleksandrom Marinkovićem, optuženim da je direktan napadač na novinara.

Milan Jovanović
Ovu vest potvrdilo je i Udruženje novinara Srbije, koje kaže da, u odgovoru Drugog osnovnog suda, stoji da je 13. februara, data saglasnost Odeljenju za potrage za raspisivanje međunarodne poternice za Marinkovićem. Istu saglasnost dalo je Ministarstvo pravde.
U avgustu je doneta odluka da se Marinkoviću, zbog bekstva, sudi u odsustvu sa ostalim okrivljenima - bivšim predsednikom opštine Grocka Dragoljubom Simonovićem, Vladimirom Mihailovićem i Igorom Novakovićem.

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)