OGLASILO SE TUŽILAŠTVO POVODOM BRUTALNOG NAPADA NA NOVOM BEOGRADU: Evo šta se desilo ispred trgovinskog lanca
BRUTALNI napad dogodio se prošle nedelje ispred jednog trgovinskog lanca na Novom Beogradu, kada je radnik obezbeđenja M.M.(41) glavnom nokautirao ženu A. M. (49). Napad se dogodio 24. septembra u večernjim satima.
Foto: Printskrin
Nakon kraće rasprave oko malog deteta koje je A. M. zatekla samog ispred prodavnice, radnik obezbeđenja je prišao i brutalno je udario glavom. Kako saznajemo, žena je samo želela da vidi da li je devojčica koja je bila sama dobro.
Ovim povodom večeras se oglasilo Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.
- Izveštaj o povredama nije odmah dostavljen policiji, jer ukoliko se nanesu lake telesne povrede, bez oružja ili nekog predmeta, gonjenje se preduzima po privatnoj tužbi.
Kako je policija od strane oštećene dobila izveštaj o povredama tri dana nakon prijave događaja, tek tada se ustanovilo da se radi o teškoj telesnoj povredi, te je tužilac naložio da se podnese krivična prijava - rečeno nam je u Tužilaštvu.
Preporučujemo
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (9)