SVEDOČIO INSPEKTOR: Kada mu je kasirka rekla ove reči, odmah je uhapsio Neđeljka zbog ubistva studenta
PREGLEDANjEM snimaka sa bezbednosnih kamera danas u Višem sudu u Beogradu se nastavlja suđenje Neđeljku Đuroviću za ubistvo studenta iz Čačka Miloša Mileusnića.
Foto: Facebook
Pre nego što je sud pregledao snimke sa sigurnosnih kamera, na suđenju Neđeljku Đurovicu za ubistvo studenta iz Čačka Miloša Mileusnića, danas je saskušan svedok Goran Vidaković, inspektor koji je vršio uviđaj kada se zločin dogodio i koji je i uhapsio osumnjičenog.
Svedok je objasnio da su nalog za hapšenje dobili nakon sakupljanja više dokaza - pre svega iskaza kasirke u radnji, koja je rekla da je lice sa fotogafije bilo kod nje sa krvavim rukama i krvavim novčanicama.
Osim toga, Đurović je uočen i na snimcima u blizini, koji u toku suđenja, danas treba da budu odgledani.
Podsetimo, ubistvo se dogodilo u Beogradu. 27. januara 2019. godine, ispred zgrade u Ulici Dimitrija Tucovića.
Đurović, koji je optužen da je na smrt nožem izbog studenta Mileusnića, negira da je to uradio, dok veštaci tvrdi da su na nožu kojim je usmrćen mladić iz Čačka nažđeni njegovi DNK tragovi.
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (1)