USPEŠNA AKCIJA NOVOSADSKE POLICIJE: Prebili mladića (20), pa uhapšeni nekoliko sati kasnije

NOVOSADSKA policija uhapsila je u efikasnoj akciji V. R. (19) iz Rume i Novosađanina U. V. (21), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo nasilničko ponašanje.

УСПЕШНА АКЦИЈА НОВОСАДСКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Пребили младића (20), па ухапшени неколико сати касније

Foto: D.N.

Sumnja se da su, na uglu ulica Rumenačke i Jaše Tomića, tukli dvadesetogodišnjeg Novosađanina i naneli mu lake telesne povrede.

Oni su danas oko 13 časova napali mladića S. T. (20), koji je odmah prevezen u KC Vojvodine, gde mu je pružena medicinska pomoć.

Obojici je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužilaštvu u Novom Sadu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda