KANIBALIZAM U KONTEJNERU IZ SRBIJE?! Paragvajska policija iznela stravične detalje
24. 10. 2020. u 16:18
PARAGVAJSKA policija smatra da je jedna od sedam osoba, čija su tela pronađena u kontejneru koji je došao iz Srbije, pokušala da preživi hraneći se ostacima saputnika, piše paragvajski "Nasion".
Povezane vesti

UŽAS U BEOGRADU: Telo muškarca pronađeno ispred napuštene zgrade na Paliluli
TELO nepoznatog muškarca pronađeno je danas oko 14 časova ispred napuštene zgrade PKB-a u beogradskoj opštini Palilula.
24. 10. 2020. u 15:33

SPECIJALCI PRONAŠLI LJUDSKI SKELET NA BJELAŠNICI: Jezivo otkriće tokom vežbe, naređena je obdukcija
PRIPADNICI Jedinice za specijalističku podršku Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo pronašli su nepoznati skelet na Bjelašnici, potvrdila je Azra Bavčić, portparol Kantonalnog tužilaštva Sarajevo.
24. 10. 2020. u 14:26

PRONAĐENO TELO U FAZI RASPADANJA: Jeziva scena kod Sremske Mitrovice, policija vrši uviđaj
U SREMSKOJ Mitrovici, pored železničke pruge Beograd – Šid pronađen je leš u fazi raspadanja.
24. 10. 2020. u 13:41

PRONAĐENO TELO U CENTRU KRUŠEVCA: Strašno otkriće vatrogasaca, nesrećni čovek se grejao na sveću (FOTO)
TELO D.N. (65) nađeno je noćas nakon gašenja požara u staroj kući u centru Kruševca, potvrđeno je “Novostima”.
22. 10. 2020. u 08:15

HOROR KOD LESKOVCA! Telo ženske osobe pronađeno u bunaru
BEŽIVOTNO telo žene Đ.S.(78) pronađeno je u ponedeljak ujutru u bunaru jednog domaćinstva u leskovačkom selu Šainovac.
19. 10. 2020. u 13:44
Najnovije iz rubrike

JOJKIN SIN UDARIO NA ČIKAGA: U Aleksincu brutalno pretučen Darko Janković (47) koji je nedavno izašao iz zatvora
DARKO Janković (47), poznat pod nadimkom Čikago, teško je povređen u brutalnoj tuči, koja se, u nedelju uveče, dogodila u jednom od poznatijih aleksinačkih kafića.
12. 08. 2025. u 13:20

TINEJDŽER I DALJE KRITIČNO: Lekari o stanju dečaka (17) koji je sa četvrtog sprata zgrade u Nišu pao na pločnik
NIŠKI lekari i dalje se bore za život tinejdžera (17), koji je u subotu po podne, u Ulici Jovana Ristića, pod još nerazjašnjenim okolnostima, pao sa četvrtog sprata zgrade u kojoj živi.
12. 08. 2025. u 13:20

PUCAČ SE NIJE SKRIVAO UOČI NAPADA NA KANA: Još se utvrđuje identitet osumnjičenog za pokušaj ubistva Marka LJubiše kod Budve
CRNOGORSKI istražitelji još nisu utvrdili identitet mlađeg muškarca koji je u četvrtak popodne na hotelskom bazenu u Pržnu pokušao da ubije Marka Ljubišu Kana, koji važi za vođu takozvane budvanske grupe, bliske "škaljarskom klanu".
12. 08. 2025. u 13:13

PUCAO NA BRATOVLJEVU KUĆU: Dva hica ispalio iz lovačke puške - drama u Leskovcu
PRIPADNICI policije u Leskovcu su, brzom akcijom, uhapsili S.S.(40) iz okoline ovog grada zbog sumnje da je pucao na kuću svog brata.
12. 08. 2025. u 13:13

OGNJEN PONOVO PRED SUDIJOM: Posle ukidanja presude za smrt Milice Miličević u Novom Sadu
PRED Višim sudom u Novom Sadu za 1. septembar je zakazano ponovljeno suđenje Ognjenu Kljajiću (30) iz Temerina, nakon što je Apelacioni sud ukinuo prvostepenu presudu kojom je bio osuđen na jedinstvenu kaznu od pet godina zatvora za saobraćajnu nesreću, u kojoj je, 8. avgusta 2021, na Beogradskom keju u Novom Sadu, poginula mlada umetnica Milica Miličević (28), dok je njen momak Zoran Janković (25) teško povređen.
12. 08. 2025. u 12:01
Komentari (0)